Ще троє українських дітей повернулися на Батьківщину – Лубінець

Ще трьох українських дітей вдалося повернути на Батьківщину.

Про це Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив у Фейсбуці

“Здійснили це в межах реалізації плану дій Bring Kids Back UA, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським. Також долучаємо до цього процесу громадські організації та міжнародних партнерів”, – зазначив омбудсмен.

За словами Лубінця, це повернення вдалося здійснити завдяки співпраці з БФ Orphans Feeding Foundation, зокрема зі співзасновницею організації Маріам Ламберт.

Також він подякував за долученість NGO Heroiam Slava (Jaanika Merilo) і благодійному фонду “Посмішка ЮА”.

“Робота з повернення дітей на Батьківщину триватиме й надалі, тому вкотре щиро дякую всім, хто допомагає це робити. Це необхідно державі, це потрібно для нашого майбутнього”, – наголосив Лубінець.

“Якщо ваша дитина зникла, і ви як законний її представник не знаєте її місця перебування – обов’язково повідомте про цей факт Національну поліцію України за номером 102. Якщо ж Ви переконані, що дитину депортували на РФ, чи вона перебуває на ТОТ, то окрім поліції варто повідомити й нас — Офіс омбудсмена”, – порадив Лубінець.

Для контактів: гаряча лінія 0 800 50 17 20 – у межах України, 044 299 74 08 – для дзвінків з-за кордону, електронна адреса – [email protected]

“Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально і максимально працюємо для результату”, – запевнив уповноважений.

Реклама

Залишити коментар