Буковинець одержав підозру за зберігання наркотиків

У вересні цього року співробітники поліції викрили 25-річного жителя Молодія, який зберігав при собі наркотики для власного вживання. Відповідно до санкції статті, порушнику загрожує до п’яти років обмеження волі.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

Під час проведення досудового розслідування поліцейські з’ясували, що буковинець придбав через соціальні мережі для себе психотропні речовини. У результаті проведення поверхневої перевірки буковинця поліцейські виявили і вилучили білу порошкоподібну речовину, зовні схожу на наркотичну. 

Поліцейські направили вилучені речовини для проведення відповідної експертизи до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Її результати засвідчили, що вилучені психотропні речовини містять у своєму складі мефедрон. 

Під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури дізнавачі поліції повідомили про підозру буковинцю у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Триває досудове розслідування.

Реклама

Залишити коментар