Двоє буковинців потрапили у пастку шахраїв під час отримання “соціальної допомоги”

Аферисти розповсюджують повідомлення у соціальних мережах та месенджерах про можливість отримання додаткової грошової допомоги. Громадяни, не перевіривши достовірність інформації та власноруч допомагають шахраям привласнити їхні кошти.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.

До поліцейських звернулася 17-річна жителька обласного центру. Заявниця розповіла, що їй зателефонував невідомий, який повідомив про можливість отримання грошової допомоги від благодійної організації. Чернівчанка повірила співрозмовнику та надала конфіденційні дані її карткового рахунку. В подальшому з рахунку дівчини зникло майже 8000 гривень.

Ще однією жертвою подібної схеми шахрайства став 31-річний житель селища Лужани. Чоловік повідомив співробітникам Чернівецького РУП, що в одному месенджері побачив оголошення про грошову виплату. Буковинець перейшов за посиланням, вказав свої анкетні дані та інформацію про банківський рахунок. Після чого отримав сповіщення про перерахування понад 26 тисяч гривень на невідомий рахунок.

Відомості про вказані факти поліцейські внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Проводяться досудові розслідування.

Реклама

Залишити коментар