18 жовтня виповнюється 100 днів роботи U&WE Hub у Чернівцях

У липні цього року розпочав роботу офлайн-хаб з розвитку жіночого підприємництва у Чернівцях. Офлайн-хаб U&WE Hub – це простір для розвитку та навчання, обміну досвідом і нетворкінгу для жінок-підприємиць, зацікавлених у розвитку власної справи або тих, хто тільки планує розпочати бізнес. U&We Hub проводить освітні заходи на бізнес-теми, залучає успішних підприємиць, місцеві компанії, експертів/ок з різних галузей для підтримки та обміну досвідом. Всі активності в хабах є безоплатними й направлені на підтримку та розвиток жіночого підприємництва у Чернівецькій громаді.

18 жовтня виповнюється 100 днів роботи хабу в Чернівцях.

За цей час:

  • відбулося 2 потоки навчальної програми з підприємництва;
  • 37 жінок взяли участь у навчанні з підприємництва;
  • відбулося 13 відкритих навчальних офлайн-подій для жінок Чернівецької громади;
  • 88 жінок взяли участь в опитуванні щодо потреб підприємиць Чернівецької громади;
  • понад 180 жінок взяли участь у різних навчаннях, організованих хабом з липня по жовтень 2023;
  • локальне ком’юніті активних підприємиць зростає і на сьогодні вже 122 жінки долучилися до спільноти у Facebook, і ще 129 – регулярно дізнаються про актуальні події у Telegram каналі U&WE Hub Чернівці.

Після завершення навчання кожна з учасниць відзначає позитивні зміни у своєму бізнесі – від розширення та модернізації до змін в управлінні. Жінки активно цікавляться грантами й подають заявки на фінансування, адже після навчання вони виходять не тільки з готовим бізнес-планом, а й знаннями щодо того, як залучати інвестиції та шукати бізнес-партнерів.

Нещодавно в хабі у Чернівцях завершився другий потік навчальної програми з підприємництва. Це тритижневий курс, який складався з 5 модулів і розкривав всі аспекти підприємницького шляху: від визначення бізнес-ідеї до написання покрокового бізнес-плану.

Локальні офлайн-хаби U&WE Hub було створено з метою об’єднати українських жінок-підприємиць і побудувати мережу відповідального жіночого бізнесу, що впливає на своє місто.

“Ми впевнені, що бізнеси, створені жінками, відіграють і надалі відіграватимуть надважливу роль у розбудові міст і громад України. Наша мета – створити бізнес-середовище, яке допомагатиме діючим та майбутнім підприємицям будувати блискуче майбутнє для себе та нашої держави. На сьогодні вже понад 120 місцевих громад висловили бажання мати подібні хаби”, – відзначає Марина Саприкіна, голова правління ГО “Центр “Розвиток КСВ” та засновниця проєкту U&WE Hub.

Наразі офлайн-хаби U&WE Hub працюють у 4 громадах України: Гощанська, Івано-Франківська, Чернівців та Броварів. Всі офлайн-хаби є child-friendly й оснащені дитячими кімнатами з адміністраторкою, де жінки можуть залишити своїх дітей під час навчання. Дізнатися більше про діяльність офлайн-хабів U&WE Hub можна за посиланням.

Реалізація хабів здійснюється за фінансової підтримки Global Giving. Партнери навчальної програми з підприємництва у хабах – Посольство Королівства Нідерланди в Україні, глобальний рух Buzz Women. Локальні партнери хабу в Чернівцях – Чернівецька міська рада та КП «Молодіжний центр Чернівців «Резиденція молоді».

Довідка:
U&WE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) – це глобальна спільнота українських свідомих жінок-підприємиць, об’єднаних в локальні мережі, які зацікавлені у розвитку власної справи, а також небайдужі до розвитку бізнесу стейкхолдери. Ініціатива реалізується Центром “Розвиток КСВ” в межах програми USAID “Мріємо та діємо”.
Історії учасниць, анонси відкритих подій та багато інших форматів у соціальних мереж U&WE Hub в Instagram LinkedIN Facebook Telegram.

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з питань КСВ та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія).

Реклама

Залишити коментар