Через втрати біля Авдіївки росія змінила риторику з наступу на активну оборону — британська розвідка

Останнім часом росія посилила свої атаки на Авдіївку, де зазнає великих втрат. Через них москва почала говорити про активну оборону біля міста, замість наступу на нього.

Про це 17 жовтня повідомило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані власної розвідки. 

За даними відомства, українські оборонці втримують місто і завдають ворогу значних втрат в особовому складі й військовій техніці. 

Через повільне просування й втрати росіяни змінили риторику з наступу на активну оборону. Тому те, що окупаційні війська зможуть захопити Авдіївку, все менш імовірно, кажуть у британському Міноборони.

Авдіївка перебуває на лінії фронту з 2014 року і є великою перешкодою на шляху росіян до захоплення всієї Донецької області, пише Міноборони Великої Британії. російські зусилля щодо її захоплення британське оборонне відомство називає «чи не найбільшою наступальною операцією росії з початку 2023 року».

Близько тижня тому російські війська пішли в масований наступ на Авдіївку Донецької області. 13 жовтня в міській військовій адміністрації повідомляли, що за Авдіївку вже четверту добу тривають запеклі бої, передає ЛІГА.Новини. Українські захисники втримали позиції й успішно проводять певні стабілізаційні дії навколо Авдіївки.

15 жовтня голова МВА Віталій Барабаш повідомив, що обстріли Авдіївки та околиць тривають, хоча інтенсивність вогню зменшилася. Евакуювати людей, які залишаються в місті, складно.

Реклама

Залишити коментар