Україна в матчі відбору Євро-2024 перемогла Північну Македонію

Збірна України перемогла Північну Македонію з рахунком 2:0 у матчі сьомого туру відбору Євро-2024.

Збірна України активно розпочала матч і добилися свого на 30-й хвилині, коли Судаков з допомогою рикошету відкрив рахунок. Після цього македонці активізувалися, проте українці втримали ворота на замку та пішли на перерву за мінімальної переваги.

На старті другого тайму чудову нагоду подвоїти перевагу мав Довбик, проте не використав вихід сам на сам. Ще через кілька хвилин Довбик віддав пас на Мудрика, проте той впритул пробив у воротаря.

На 60-й хвилині українці змарнували ще один момент — Матвієнко ударом головою поцілив у поперечину.

Після цього гості знову перехопили ініціативу, проте втілити перевагу в голи не вдалося.

Ближче до завершення матчу біля воріт Північної Македонії виникли ще два моменти — воротар перевів у поперечину удар Судакова, а потім не дав забити Яремчуку, який пробивав з близької відстані.

Крапку в матчі на 95-й хвилині поставив Караваєв, який, побачив, що голкіпер вийшов з воріт, дальнім ударом поцілив у сітку.

У підсумку Україна здобула мінімальну перемогу 2:0 та набрала 10 очок. Підопічні Ребров вийшли на друге місце, випередивши на три очки Італію, в якої, щоправда, на два зіграні матчі менше.

Україна — Північна Македонія 2:0
Гол: Судаков, 30, Караваєв, 90+5