УЄФА дозволила російським дитячим командам грати на міжнародних змаганнях

На засіданні Виконавчого комітету, яке відбулося у кіпрському Лімассолі 26 вересня Спілка європейських футбольних асоціацій (УЄФА) прийняла рішення про допуск до міжнародних змагань російських команд у віковій категорії U17.

Про це повідомляє пресслужба УЄФА.

“УЄФА була першим спортивним органом, який відреагував на війну в Україні, і в лютому 2022 року вжив рішучих заходів – відсторонив усі російські команди від своїх змагань, скасував заходи, заплановані в Росії, як-от фінал Ліги чемпіонів УЄФА в Санкт-Петербурзі та Суперкубок УЄФА в Казані, а також розірвання спонсорського контракту з “Газпромом”. Однак УЄФА також усвідомлює, що діти не повинні бути покарані за дії, відповідальність за які лежить виключно на дорослих, і твердо переконана, що футбол ніколи не повинен відмовлятися від посилів миру та надії. Особливо прикро те, що через конфлікт покоління неповнолітніх позбавлене права змагатися у міжнародному футболі”.

З наведених причин Виконком УЄФА вирішив, що російські команди другорядних гравців будуть знову допущені до змагань протягом цього сезону. Усі матчі російських команд проводяться без прапора країни, гімну, національної форми і не на території росії.

Водночас комітет засудив війну росії в Україні та підтвердив, що відсторонення всіх інших команд рф (клубів і національних збірних) триватиме до закінчення війни.

Реклама

Залишити коментар