Окупанти запровадили низку заборон на тимчасово окупованій частині Донеччини

Ватажок так званої “днр” та російська маріонетка денис пушилін видав “указ”, у якому запровадив низку заборон на тимчасово окупованій росією частині Донеччини, серед яких військова цензура та заборони на зібрання.

Про це йдеться в “указі” пушиліна.

“Запровадити військову цензуру за поштовими відправленнями та повідомленнями, що передаються за допомогою телекомунікаційних систем, а також контроль за телефонними переговорами. Вводиться заборона на проведення зборів, мітингів і демонстрацій, походів і пікетувань, а також інших масових заходів… … також заборона на проведення страйків та інших способів зупинення або припинення діяльності організацій”.

Крім того, запроваджено комендантську годину з понеділка до п’ятниці з 23:00 до 04:00 години.

Так званим “чиновникам” і “бюджетникам” заборонили виїзд будь-куди, крім росії, без дозволу.

До слова, 8-10 вересня росія провела фейкові “вибори” депутатів місцевих рад на тимчасо окупованих територіях України разом із місцевими виборами по всій рф.

ЄС заявив про невизнання російських фейкових “виборів” на окупованих територіях України і наголосив, що керівництво РФ відповідатиме за наслідки цих незаконних дій.

Рада Європи оголосила, що фіктивні “вибори”, які росія провела на окупованих територіях України, є недійсними відповідно до міжнародного права.

Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Вашингтон ніколи не визнає результати цих псевдовиборів.

Реклама

Залишити коментар