Померла мама Андрія Кузьменка

У суботу, 23 вересня, у віці 76 років померла мати Андрія Кузьменка Ольга Кузьменко

Про це інформує Благодійний Фонд імені Кузьми Скрябіна.

“Сьогодні пішла з життя мама Кузьми, Ольга Михайлівна! Ця втрата важка для нас усіх. Ольга Михайлівна була справді чудовою і душевною людиною, з великим серцем. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил рідним перенести біль втрати, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. Хай земля їй буде пухом! Поділяємо біль та горе рідних! Вічна і світла пам’ять! Ми будемо сумувати…” – повідомили у фонді.

Зазначимо, Ольга Кузьменко народилася 23 квітня 1947 року в селі Сіде Самбірського району Львівської області. Закінчила Самбірську середню №9 та музичну школу, Дрогобицький інститут музичного мистецтва. Коли вчилася в інституті, їздила по селах з магнітофоном і записувала народні пісні, прислів’я. Створила дитячий колектив – діти співали народні та обрядові пісні. Працювала викладачкою гри на фортепіано в музичній школі.

У 1981 році з чоловіком-інженером Віктором Кузьменком і сином Андрієм оселилися у місті Новояворівськ Яворівського району. Працювала вчителькою Новояворівської музичної школи. Згодом з чоловіком переїхали у селище Брюховичі.

У 2012 році Андрій Кузьменко написав пісню “Мам”, присвячену матері.

Реклама

Залишити коментар