Польща зараз не передає Україні зброю – Моравецький

Польща зараз не передає Україні озброєння, адже сама актично озброюється. В той же час польський уряд не затримуватиме роботу хабу в Жешуві, звідки постачається зброя Україні від інших держав.

Про це заявив прем’єр-міністр Польщі, Матеус Моравецький.

“Україна захищається від жорстокої атаки РФ, і я розумію цю ситуацію, але, як я вже сказав, ми маємо захистити нашу країну. Ми зараз не передаємо зброї Україні, оскільки самі озброюємося найсучаснішою зброєю”, – сказав Моравецький.

Заява глави польського уряду про те, що допомогу зі зброєю Україні Варшава більше не надає, пролунала на тлі конфлікту між країнами через заборону Польщею на імпорт українського зерна.

Моравецький впевнений, що погіршенню відносин між Варшавою і Києвом радіють “російські тролі”, які вже активізувалися у Інтернеті та сіють розбрат між державами.

Також польський прем’єр запевнив, що країна не гальмуватиме роботу транспортного хабу в Жешуві з постачання зброї Україні.

“Ми маємо добрі відносини, бажаємо перемоги і допомагаємо в досягненні цієї перемоги над російським варваром. Але ми не можемо погодитися на розхитування польського ринку. Ми збережемо транзит українських товарів, адже Польща не витрачає жодних коштів, а навпаки заробляє на цьому. Ми не ризикуватимемо безпекою України і у зв’язку з цим наш хаб у Жешуві, у співпраці з американцями і НАТО, продовжуватиме виконувати свою роль”, – запевнив Моравецький.

Реклама

Залишити коментар