ВООЗ попередила про новий штам Covid-19 “Пірола”

В декількох країнах вже зареєстровані перші випадки інфікування новим штамом вірусу 

У всьому світі знову фіксують підвищення чисельності інфікованих Covid-19, а у ВООЗ підкреслюють серйозність ситуації. Про це повідомляється у сюжеті DW.

Експерти ВООЗ заявили, що коронавірус повторно інфікує багатьох людей – за даними організації, станом на зараз в лікарнях перебувають сотні тисяч хворих.

Європейський центр контролю та профілактики захворювання інформує, що основною причиною підвищення захворюваності в Європі є сезон відпусток та подорожей, а також послаблення імунного захисту у населення.

Окрім того, з’явився новий штам Covid-19 – BA.2.86, який отримав назву «Пірола». Американський епідеміолог Деніс Неш заявив, що новий варіант коронавірусу здатен обходити імунітет, що підвищить ймовірність зараження. За словами експерта, він може викликати складніше протікання захворювання, ніж ті штами, які світ бачив до цього.

Станом на зараз випадків інфікування «Піролою» зареєстровано небагато в декількох країнах, зокрема, США, Великій Британії та Німеччині.

Світові виробники вакцин на початку вересня після тестування оновлених вакцин заявили, що їх продукція буде ефективною і проти нового штаму коронавірусу. Вони вже отримали схвалення в Сполучених Штатах та будуть використовуватись вже цієї осені.

Реклама

Залишити коментар