На Буковині 8 переселенців отримали гранти на створення або розвиток бізнесу

Від початку року на Буковині українці зі статусом ВПО відкривають власні справи та розширюють бізнеси. За цей час через урядову програму єРобота “Власна справа” переселенці отримали близько 2 млн гривень на свої проєкти.

Про це повідомляє Чернівецький обласний центр зайнятості.

У Чернівецькому районі кошти мікрогранту будуть спрямують на відкриття центру лазерної косметології, кафе та мобільної торгової точки, розширення виробничих потужностей підприємства з комплексної обробки металу, на виробництво трикотажного та в’язаного одягу, надання послуг з детейлінгу – комплексного догляду за автомобілем. У Вижницькому районі – з’явиться виробництво екологічних картонних коробок, а у Дністровському районі – відкриється реабілітаційний центр для відновлення здоров’я хребта та суглобів. Загалом підприємці створять 17 нових робочих місць.

“Інтеграція внутрішніх переселенців у нові громади, їх працевлаштування, відкриття власної справи допоможе покращити економічну ситуацію в країні та полегшить боротьбу України з ворогом”, – зазначає заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Ольга Багрій.

Нагадаємо, що у минулому році 5 ВПО отримали гранти, завдяки урядовій програмі у Чернівецькій області розвинулись такі напрямки:  вирощування овочів та зелені в теплицях, відкриття кав’ярні та пастерії з ручного виробництва італійської пасти, надання поліграфічних послуг та послуг з розпилу інструментальних і нержавіючих сталей та інших матеріалів. Ці підприємці вже створили 12 нових робочих місць.

У межах проєкту єРобота переселенці можуть скористатися такими програмами: “Власна справа”, “Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей”. Головною умовою отримання грантів є створення нових робочих місць.

Реклама

Залишити коментар