В Україну прибув міністр закордонних справ Японії Йосімаса Хаяші

Це перший його візит з мпочатку повномасштабного вторгнення РФ.

Про це повідомило посольство Японії в Україні на сторінці у Фейсбуці.

Як зазначили в уряді країни, міністр здійснює візит, щоб продемонструвати підтримку Україні на тлі російського вторгнення.

“У цьому візиті його супроводжуватимуть представники японських компаній. Ми сподіваємося, що ці компанії матимуть можливість безпосередньо вислухати та спілкуватися з потребами відновлення та реконструкції української сторони, що стане початком поглиблення участі японських компаній у майбутній допомозі у реконструкції України”, — йдеться у повідомленні на сайті МЗС Японії.

Також під час візиту посадовець ще раз підтвердив позицію уряду Японії закликавши російську владу припинити агресію і вивести війська з України, зазначивши, що співпрацюватиме з усією міжнародною спільнотою, включно з “Великою сімкою”, домагатиметься введення жорстких санкцій проти окупантів і продовжить допомогу Україні.

На питання про вибори на тимчасово окупованих територіях була така відповідь:

“Проведення Росією “виборів” у цих регіонах на основі цих незаконних “анексій” також є неприйнятним. Агресія РФ проти України – це обурливий акт, який підриває основи міжнародного порядку, і наша країна не потерпить жодних спроб силової зміни статус-кво в односторонньому порядку”, – ідеться в повідомленні.

Реклама

Залишити коментар