Україна отримала снаряди для Gepard, які було виготовлено на новій виробничій лінії компанії Rheinmetall

Німеччина передала Україні щойно вироблені на відновленій виробничій лінії боєприпаси для зенітних самохідних установок Gepard.

Про це повідомили в Міноборони Німеччини.

“Війна в Україні майже щодня нагадує нам, що захист власної країни залежить від протиповітряної оборони та достатньої кількості боєприпасів. З відновленням виробництва боєприпасів Gepard ми зосереджуємося саме на цих двох важливих аспектах”, – заявив міністр оборони Борис Пісторіус.

Міністр запевнив, що Німеччина і надалі підтримуватиме Україну у сферах артилерії, боєприпасів та наземної протиповітряної оборони.

У лютому 2023 року міністр оборони Німеччини на засіданні у форматі “Рамштайн” заявив, що на замовлення Федерального міністерства оборони Німеччини компанія Rheinmetall AG відновить виробничу лінію для виробництва боєприпасів до Gepard.

Підписаний у лютому контракт з бюджетом у 168 мільйонів євро передбачає поставку загалом 300 тисяч снарядів. Для цього необхідно було перезапустити виробництво і знайти спосіб переробки старих боєприпасів за допомогою нових засобів.

Реклама

Залишити коментар