У Чернівцях є перша переможниця за програмою “Грант для ветеранів та їх подружжя”

У Чернівцях є перша переможниця за програмою “Грант для ветеранів та їх подружжя”. Юлія Софронюк, дружина учасника бойових дій, вирішила скористатися грантовою програмою та відновити бізнес, який провадили до початку війни з чоловіком. Її бізнес-ідея полягає у відкритті власного виробництва швидкої їжі “ФАСТ-ФУД”.

Про це повідомляють у Чернівецькому обласному центрі зайнятості.

Підприємниця підготувала бізнес-план та найближчим часом отримає на рахунок кошти гранту 500000 грн., який буде спрямований на придбання обладнання. Для реалізації бізнес-ідеї жінка планує залучити власні кошти.

“Раніше ми виготовляли багети, бутери (паніні), роли, маємо в планах виготовляти бургери. У своєму виробництві ми використовуємо якісну сировину, маємо перевірених постачальників. Ми вже займались цією справою і мали хороші результати. Але війна змішала всі карти, чоловік, будучи свідомим громадянином з перших днів повномасштабного вторгнення став до лав ЗСУ.” – розповіла учасниця програми.

До війни підприємці працювали на орендованому обладнанні та в орендованому приміщенні. Тепер дружина готова відновити справу, в яку подружжя вкладало душу.

У планах підприємниці вийти на новий рівень виробництва хлібно-булочних виробів, але  вже у власному приміщенні та з власним обладнанням.

“Допоки мій чоловік захищає нас від ворога, я готова будувати економічний фронт у Чернівцях, створювати нові робочі місця, сплачувати податки, розвивати справу та вкладати в це душу”, – зазначає Юлія Софронюк.

З інформацією про урядову програму для ветеранів та їх подружжя, можна ознайомитись сайті Державного центру зайнятості у розділі “Грант для ветеранів“.

Реклама

Залишити коментар