Україна отримає комплекси Slinger для боротьби з безпілотниками

Австралійська компанія Electro Optic Systems передасть українським військовим антидронові комплекси Slinger. Вони здатні збивати гелікоптери та “Шахеди”.

Про це заявив виконавчий віцепрезидент EOS Метт Джонс.

Австралійська компанія Electro Optic Systems створила цей комплекс на базі 30-мм гармати M230LF та 7,62-мм кулемета MAG58, випробування тривали три тижні, повідомив виконавчий віцепрезидент EOS Метт Джонс.

Джонс зазначив, що компанія підписала два контракти для України на 110 систем: ними оснастять М113 і ще 50 систем з компанією «Практика» інтегрують в БТР Bushmaster.

“Війна в Україні продемонструвала, що дрони будь-якого типу, ймовірно, зустрінуться в будь-якому майбутньому конфлікті, в якому беруть участь Сили оборони Австралії”, – йдеться у заяві.

Протягом війни в Україні сили використовують дешеві безпілотники спостереження, які повідомляють про переміщення військ у режимі реального часу, імпровізовані безпілотники-смертники, оснащені невеликими вибуховими пристроями, до того, що по суті є крилатими ракетами, такими як іранська Shahed 136, яка широко використовується російськими військами.

Реклама

Залишити коментар