У “Порубному” прикордонники виявили контрабандні товари та валюту на 2,5 млн грн

Двоє водіїв намагалися приховано ввезти в Україну майже 500 кг кави та більш як 780 парфумів. В іншому випадку українка спробувала вивезти з країни незадекларовані 20 тисяч євро.

Про це повідомляє Західне регіональне управлління Держприкордонслужби України.

На в’їзд в Україну через пункт пропуску «Порубне» прибули два вантажно-пасажирських автобуси «Мерседес». Під час перевірки спільна оглядова група прикордонників та митників виявила значну кількість незадекларованого вантажу. Водії, громадяни України, намагалися приховано ввезти майже 500 кг кави та більш як 780 флаконів парфумів іноземного виробництва. Після оформлення відповідних документів товар вилучили. Його загальна вартість складає майже 1,7 млн грн.

Також охоронці кордону спільно з представниками митниці завадили незаконному переміщенню валюти. Під час перевірки транспортного засобу, серед особистих речей громадянки України, яка виїжджала до Греції, оглядовики виявили незадекларовані гроші в розмірі 20 тисяч євро. Після оформлення процесуальних документів приховану валюту, грошовий еквівалент якої складає 795 тисяч гривень, вилучили.

Реклама

Залишити коментар