Стрілянина у Дніпрі: суд відправив патрульного під цілодобовий домашній арешт

У Дніпрі суд відправив поліціянта, який смертельно поранив чоловіка, під цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомляє Радіо Свобода у Телеграмі.

“Суд в Дніпрі обрав запобіжний захід патрульному, який смертельно поранив чоловіка – цілодобовий домашній арешт”, – ідеться в повідомленні.

29 серпня патрульний смертельно поранив чоловіка. За попередньою інформацією, поліціянти зупинили автомобіль після порушення ним ПДД. На вимогу вийти з авто, де перебували неповнолітні діти, порушники відмовились. Правоохоронці почали силою витягували жінку, яка перебувала на водійському сидінні, з авто.
Чоловік поводився агресивно та мав ознаки алкогольного сп’яніння. Правоохоронці використали газовий балончик, але чоловік продовжив чинити опір. Під час бійки поліціянт застосував табельну зброю. Від отриманих вогнепальних поранень потерпілий помер на місці. Наразі призначено службове розслідування. На цей час патрульних відсторонено від виконання обов’язків.

В крові чоловіка, що загинув, виявили 2,48 проміле алкоголю, що співмірне із вживанням близько пляшки горілки.

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко закликав до виваженого, згідно з нормами законодавства, підходу в оцінці ситуації у Дніпрі.

Пізніше патрульна поліція опублікувала відео з Дніпра, яке демонструє порушення правил дорожнього руху автомобілем Jaguar 29 серпня та фіксує дії правоохоронців при спробі затримати порушників.

Реклама

Залишити коментар