Поліціянти Буковини викрили чоловіка, який незаконно видобував гравійно-піщану суміш

30 серпня дільничні офіцери поліції виявили жителя Мамаївської громади, який без відповідних дозвільних документів, завантажував гравійно-піщану суміші з русла річки Прут на вантажівку «ЗІЛ». За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Учора під час здійснення превентивних заходів на території обслуговування, працівники відділення № 2 (м. Кіцмань) Чернівецького районного управління поліції в адміністративних межах села Ревне, виявили 68-річного чоловіка, який видобував гравійно-піщану суміш з русла річки Прут. В подальшому буковинець завантажував гравій на вантажний автомобіль «ЗІЛ». Під час перевірки документів чоловік не надав поліцейським жодних дозвільних документів на здійснення такої діяльності.

Для документування правопорушення на місце інциденту прибула слідчо-оперативна група цього ж відділення. За вказаним фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження, передбачене частиною 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр, незаконне видобування корисних копалин) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вилучили транспортний засіб з вантажем та звернулися до суду з клопотанням про накладення на нього арешту.

Досудове розслідування триває.

Реклама

Залишити коментар