Затримання у Дніпрі: поліція показала відео з бодікамер патрульних

Патрульна поліція опублікувала відео з Дніпра, яке демонструє порушення правил дорожнього руху автомобілем Jaguar 29 серпня та фіксує дії правоохоронців при спробі затримати порушників.

Відповідне відео, оприлюднив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Запис демонструє кадри із вуличної камери, яка зафіксувала порушення дорожнього руху автомобілем Jaguar, за кермом якої – чоловік. Жінка в чорній сукні в горошок сидить на пасажирському сидінні.

Далі на відео – кадри з бодікамер патрульних, які зупинили авто (за кермом уже жінка). Спочатку розмова була спокійною: поліціянти роз’яснили суть порушення та попросили документи. Порушники почали вимагати відеозапис із камер та говорити на підвищених тонах.

Чоловік перейшов на ненормативну лексику, патрульна закликала його до порядку, пізніше вона оголошує йому, що обмежує його в місці перебування вчинення правопорушення, та попереджає про можливе затримання, якщо він продовжить ганебну поведінку і не відійде на 20 метрів.

Далі починається сутичка. Самого моменту застосування табельної зброї на відео немає, чути лише звуки пострілів.

Білошицький ніяк не коментує суть відео, наголосивши лише, що повага є однією з найважливіших вимог моральності, а взаємна повага є фундаментальною цінністю в сучасному суспільстві.

“Схеми” оприлюднили повніше відео з кількох бодікамер. Воно демонструє зокрема те, що чоловік продовжив хамити патрульній навіть після попередження, а також, що він каже жінці “давати задній хід” і рушати з місця затримання.

До слова, 29 серпня у Дніпрі патрульний смертельно поранив чоловіка. За попередньою інформацією, поліціянти зупинили автомобіль після порушення ним правил дорожнього руху. На вимогу вийти з авто, де перебували неповнолітні діти, водій та пасажирка відмовились. Правоохоронці почали силою витягували жінку, яка намагалась пересісти на водійське сидіння, з авто.

Чоловік поводився агресивно та мав ознаки алкогольного сп’яніння. Правоохоронці використали газовий балончик, але чоловік продовжив чинити опір. Під час бійки поліціянт застосував табельну зброю. Від отриманих вогнепальних поранень потерпілий помер на місці.

Призначено службове розслідування. На цей час патрульних відсторонено від виконання обов’язків.
В ДБР повідомили, що розслідують правомірність застосування правоохоронцем табельної зброї, що призвело до загибелі людини.

Реклама

Залишити коментар