росії не вистачає піхоти для проведення контранступу – ISW

У новому звіті американського Інституту воєнних досліджень (ISW) йдеться, що майже напевно росіяни не зможуть відновити широкомасштабні наступальні операції в Україні.

Водночас російське військове командування все ще використовує добре підготовлені повітряно-десантні війська, розгортаючи їх для оборони від наступу ЗСУ.

Наразі в зоні українського наступу задіяні майже всі підрозділи ПДВ РФ, які суттєво втратили в боєздатності. Це ускладнить і оборону, і зробить неможливим наступ росіян, кістяком якого зазвичай є елітні десантні частини.

“російське військове командування постійно покладалося на формування повітряно-десантних військ як на наступальну, так і оборонну силу, втім вони, напевно, втратили високий оперативний темп. Деградація цих сил, ймовірно, послабить здатність росії підтримувати складні оборонні операції та майже напевно завадить будь-якому наміру росії відновити масштабні наступальні операції, які в основному покладаються на відносно елітну піхоту, якої росії зараз не вистачає”, – вважають аналітики у своєму черговому звіті.

Реклама

Залишити коментар