Україна підтвердила участь у Євробаченні-2024

Україна підтвердила участь у пісенному конкурсі “Євробачення-2024”, яке відбудеться у шведському Мальме після перемоги Loreen. Представника від України оберуть на Національному відборі: приймання заявок на участь скоро розпочнеться

Про це повідомляє Суспільне мовлення.

Зазначається, що музичним продюсером Нацвідбору на “Євробачення-2024” вдруге стане музикант і композитор Дмитро Шуров (Ріаnобой). Цього разу Нацвідбір матиме нововведення.

“Днями розпочнеться приймання заявок на участь у Нацвідборі й новий сезон “Євробачення” в Україні. Звертаюся зараз до всіх: вмикайтесь, ми маємо створити й обрати наступну пісню, якою буде пишатися країна, пісню, яка підкорить серця всієї Європи й запалить нову зірку з України. Цього року на вас чекає сюрприз — ви зможете самі обрати одного з фіналістів. Попереду багато цікавого”, — розповів Шуров.

Зокрема повідомляється, що голова делегації України на Євробаченні Оксана Скибінська теж наголосила, що у цьогорічному Нацвідборі будуть нововведення, які дозволять українцям “ще більше долучитися до ухвалення ключових рішень відбору”.

“Більше інформації про умови та новинки Нацвідбору з’явиться вже цього тижня, коли стартує приймання заявок”, — зазначила вона.

Реклама

Залишити коментар