РФ скасувала військові навчання “Захід-23”

У британській розвідці припускають, що це сталося через брак військ та техніки, а також через побоювання Кремля зазнати критики за проведення навчань під час війни.

Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії у Twitter.

“Як зазначає британська розвідка, з 2010 року у Росії діє чотирирічний цикл ротації навчань “Захід-23” по всій країні. Однак з 2021 року Росія проводила “Захід-23″ на заході Росії щонайменше раз на два роки, оскільки її пріоритетом є протидія тому, що вона сприймає як загрозу з боку НАТО. Зокрема, в 2021 році проводилися найбільші російські навчання з радянських часів”, – йдеться у повідомленні.

За даними британської розвідки, неефективність російських військових в Україні показала, що “навчання “Захід” мали обмежену цінність для навчання і здебільшого проводилися для показухи”.

Росія, ймовірно, скасувала “Захід-23”, тому що в наявності надто мало військ та техніки. Крім того, існує реальна ймовірність того, що російське керівництво також чутливе до внутрішньої критики, пов’язаної із проведенням навчань “Захід” під час війни, зазначають у Міноборони Британії.

Реклама

Залишити коментар