Британська розвідка розповіла, що означатиме загибель пріґожина для ПВК “Вагнер”

Британська розвідка вважає, що загибель ватажка ПВК “Вагнер” євґєнія пріґожина матиме глибоко дестабілізаційний вплив на групу.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії від 25 серпня.

23 серпня 2023 року, рівно через два місяці після заколоту групи Вагнера, бізнес-джет Embraer, пов’язаний з приватною військовою компанією “Вагнер”, розбився під Твер’ю, між Москвою і Санкт-Петербургом. Російська влада стверджує, що на борту літака загинули 10 осіб, у тому числі власник “Вагнера” пріґожин.

“Наразі немає точних доказів того, що Пріґожин перебував на борту літака, і відомо, що він дотримувався виняткових заходів безпеки. Однак дуже ймовірно, що він дійсно загинув. … Загибель Пріґожина майже напевно матиме глибоко дестабілізаційний вплив на групу Вагнера”.

Його особисті якості – гіперактивність, виняткова зухвалість, націленість на результат і надзвичайна жорстокість – пронизували “Вагнера”, і, на думку розвідувальної спільноти Британії,  навряд чи знайдеться наступник, який би відповідав цим якостям.

“Вакуум лідерства, який утворився після смерті ватажка “Вагнера”, поглиблюється повідомленнями про загибель засновника і польового командира групи Дмітрія Уткіна та начальника відділу логістики Валєрія Чекалова”.

Реклама

Залишити коментар