Зеленський прокоментував авіатрощу з пріґожиним

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не має стосунку до катастрофи літака у Тверській області рф, серед пасажирів якого був власник ПВК «Вагнер» євґєній пріґожин.

Про це Зеленський сказав під час спільної з президентом Португалії Марсело Ребелу де Соуза пресконференції у Києві, цитують «Укрінформ» та «Суспільне».

“Знаєте, коли Україна зверталась до країн світу щодо літаків, ми не це мали на увазі. Скажу відверто, ми мали інше на увазі, хотіли підтримки, хоча це в якомусь сенсі точно допоможе. Ми не маємо відношення до цієї ситуації, це точно. Я думаю всі усвідомлюють, хто має відношення”, — сказав президент.

23 серпня у Тверській області росії впав приватний літак. Попередньо, він належав власнику приватної військової компанії «Вагнер» євґєнію пріґожину.

За даними міністерства з надзвичайних ситуацій рф, літак Embraer Legacy впав поблизу села Куженкіно, що між Твер’ю та Великим Новгородом. На борту було 10 людей, з них троє — члени екіпажу. Всі, хто перебував на борту, загинули

Наближений до ПВК «Вагнер» Telegram-канал стверджує, що літак збила російська протиповітряна оборона. Місцеві жителі перед падінням літака нібито чули два вибухи, властиві ППО. 

Федеральне агентство повітряного транспорту росії опублікувало імена тих, хто був на повітряному судні. Серед них були зазначені пріґожин та командир ПВК «Вагнер» дмітрій уткін. Як пише російський Telegram-канал Baza, із пригожиним летів також його заступник валєрій чекалов.

24 серпня наближений до ПВК «Вагнера» Telegram-канал заявив, нібито уткіна та пригожина упізнали у морзі. Останнього — за відсутністю пальця.

Реклама

Залишити коментар