У Чернівецькій та Івано-Франківській областях посилили кордон сотнею нацгвардійців

У Чернівецькій та Івано-Франківській областях упродовж минулого тижня охорону державного кордону посилили 100 військовослужбовців Нацгвардії України

Про це під час брифінгу заявив тимчасово виконуючий обов’язки директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович, повідомляє Укрінформ.

“100 військовослужбовців НГУ минулого тижня розпочали виконання завдань із посилення охорони та захисту державного кордону у Чернівецькій та Івано-Франківській областях”, – сказав Уршалович.

Також за його словами, минулого тижня військовослужбовці Нацгвардії брали участь у 45 заходах контрдиверсійної боротьби. Як зазначив посадовець, у ході контрдиверсійних заходів було затримано 40 осіб за адміністративні та п’ять — за кримінальні правопорушення.

Полковник НГУ заявив, що всього за тиждень нацгвардійці затримали за скоєння правопорушень 2021 особу, з яких 85 – щодо кримінальних правопорушень.

“Було вилучено дві одиниці вогнепальної та 10 одиниць холодної зброї, близько трьох тисяч набоїв різних калібрів, два артилерійські боєприпаси, чотири сигнальні ракети, 15 гранат, вісім запалів до них, інші боєприпаси, вибухонебезпечні предмети та наркотичні речовини”, – додав Уршалович.

Реклама

Залишити коментар