Як заснувати свій бізнес: “Чорні вівці” видають книжку для дітей

Йдеться про книгу “Песа і пес”: наш хвостатий бізнéс” – перше видання із однойменної серії, яку написала авторка понад 50 книжок для дітей і підлітків Оксана Лущевська й проілюструвала Софія Кобяковська. Книжка побачить світ у дитячому арт-видавництві “Чорні вівці”.

У цій історії йдеться про двох сестер-близнючок Анну й Марію, які мріють відкрити власний бізнес – ательє з пошиття собачого одягу. Але як? Де взяти гроші? Хто шитиме одяг? Як набрати базу (хвостатих) клієнтів? Анна й Марія – дівчатка наполегливі й цілеспрямовані, але шлях у великий бізнес вимагає неабияких зусиль. Чи вдасться амбітним сестричкам здійснити свій задум?

«У підготовці до написання цієї книжки, – говорить письменниця Оксана Лущевська, – я провела інтерв’ю з організаторкою з ательє і магазину «Woofit». Вона мені дуже допомогла краще зрозуміти, навіщо собакам той чи інший одяг. І також, що це не забавка, а необхідність саме в холодну пору року». Крім того, письменниця мала можливість працювати з інформацією на інстаграм-сторінці «Woofwear».

“Песа і пес”: наш хвостатий бізнéс” буде цікавою усім, хто любить смішні та легкі книжки. Передусім вона розрахована на дітей від 7-ми років. Друга частина цієї серії вже в роботі.

Книжка побачить світ у дитячому арт-видавництві “Чорні вівці”.

Реклама

Залишити коментар