НАЗК отримало від білоруської опозиції списки посадовців Білорусі, які підтримують війну

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) отримало лист від білоруської опозиції з переліком людей та компаній Білорусі, які активно підтримують російську агресію проти України.

Про це повідомило НАЗК.

До переліку увійшли 24 судді, причетні до репресій щодо громадян Білорусі, які висловлюють свою підтримку Україні та виступають проти російської агресії.

Також у списку — 15 пропагандистів, які «доклалися до розв’язання війни», поширення російської пропаганди та виправдання російської агресії.

Крім цього, списки кандидатів поповнять й інші особи та організації, пов’язані із «Союзною державою» Білорусі та росії, які причетні до примусового переміщення українських дітей.

“Кожен суддя, який засуджує людей за підтримку України та миру, кожен пропагандист, який підбурює до неспровокованої агресивної війни, а найголовніше, особи, які причетні до викрадення українських дітей, мають відчути конкретні наслідки своїх дій. Потрапляння до переліку кандидатів на санкції є важливим кроком на цьому шляху”, — заявив очільник НАЗК Олександр Новіков.

Свої пропозиції щодо запровадження санкцій НАЗК вже надіслало до Служби безпеки України, Міністерства закордонних справ України та Офісу генерального прокурора.

Реклама

Залишити коментар