Шмигаль заявив, що ремонт енергооб’єктів України йде за планом

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що ремонтна кампанія щодо енергетичної інфраструктури України йде за планом. Зокрема, фахівці вже відремонтували понад половину енергоблоків на атомних електростанціях.

Про це очільник українського уряду повідомив у своїх соцмережах. 

“Готуємося до зими. Розуміємо високу ймовірність, що росіяни продовжать масштабні атаки на енергосистему”, — наголосив Шмигаль. 

Так, наразі вже полагодили 5 енергоблоків атомних електростанцій, ще 4 — у ремонті. На українських теплових електростанціях відремонтовано 62% енергоблоків від запланованих, а на теплоелектроцентралях — 70%. Також на гідроелектростанціях відремонтовано та перебувають в ремонті 32 агрегати. 

Водночас «Укренерго» на майже 80% відремонтувало магістральні мережі. Високовольтні підстанції вже відновлені до рівня довоєнного стану. 

Також Україна формує багаторівневий захист для енергетичних об’єктів.

Окрім того, уряд розширив програму обміну ламп розжарювання на світлодіодні. Тепер нею зможуть скористатися заклади культури, органи соцзахисту, ОСББ, бібліотеки та музеї, спортивні організації та інші. Шмигаль зауважив, що наразі метою є заміна 50 млн ламп, аби знизити навантаження на енергосистему.

Реклама

Залишити коментар