Українська ППО вже збила 13 “Кинджалів” і понад 20 інших балістичних ракет – Повітряні сили

Українська ППО збила загалом 13 аеробалістичних ракет “Кинджал”, а також понад 20 “Іскандерів” та С-400.

Про це повідомив речник командування Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат у коментарі Українському Радіо.

За словами Ігната, росіяни щомісяця виготовляють близько 100 ракет різних типів, серед них і  Х-47 “Кинджал”. Хоча запас “Кинджалів” у ворога відносно невеликий.

“Щодо вчорашньої атаки з боку росіян, це були аеробалістичні ракети Х-47 “Кинджал”, одну з яких збито в Київській області. Ці ракети можуть збивати засоби протиповітряної оборони, здатні працювати проти балістичних ракет. Таких засобів в Україні небагато, але все ж таки результат є. Уже не один “Кинджал” знищено протиповітряною обороною України. 16 травня — 6 ракет, 16 червня — теж 6, і зараз маємо ще одну. Тобто це вже 13 “Кинджалів” були збито Протиповітряною обороною України. Додайте до них ще понад 20 збитих балістичних ракет, зокрема “Іскандери” та С-400. Враховуючи, що “Кинджал” рухається у небі на величезній швидкості, понад 7 тисяч кілометрів на годину, то часу на його ліквідацію небагато”.

За словами Ігната, атака ворога 11 серпня – підтвердження того, що противник володіє інформацією про об’єкти інфраструктури та військові об’єкти і використовує її.

“Українське військове керівництво теж розуміє це, і вживаються всі необхідні заходи, щоб зберегти техніку та особовий склад і щоб якомога менше постраждало цивільне населення”, – наголосив він.

Реклама

Залишити коментар