На Буковині поліціянти задокументували два випадки незаконного заволодіння коштами громадян шляхом обману

Впродовж минулої доби співробітники поліції задокументували два випадки незаконного заволодіння коштами громадян шляхом обману. За обома фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

8 серпня до відділення № 5 (смт Глибока) Чернівецького РУП звернулася 37-річна жителька села Михайлівка, яка стала жертвою шахрайства. Буковинка повідомила поліціянтам, що невідома особа за різні послуги в соцмережах списала кошти з її рахунку на суму понад 20 тисяч гривень.

Цього ж дня з повідомленням про шахрайство до відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького райуправління поліції звернулася 52-річна жителька села Нові Бросківці. Як розповіла жінка працівникам поліції, напередодні, в одній соціальній мережі, перейшла за посиланнями про можливість отримання грошової допомоги. Заявниця виконала всі вказівки: ввела реквізити та пін-код її банківської картки, внаслідок чого з її рахунку зникли понад 17 тисяч гривень.

За вказаними фактами незаконного заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, співробітники поліції розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці закликають буковинців нікому не розголошувати своїх персональних даних і конфіденційної інформації про банківські рахунки та не переходити за сумнівними посиланнями, через які шахраї можуть отримати доступ до вашого інтернет-банкінгу.

Реклама

Залишити коментар