Британія оголосила нові санкції проти постачальників обладнання для армії рф

Уряд Великої Британії оголосив про нові санкції проти 22 фізичних і юридичних осіб за межами росії, які підтримують незаконне вторгнення рф в Україну, а також проти 3 російських компаній, які імпортують електроніку для військової техніки армії рф.

Про це йдеться у пресрелізі уряду.

“Сьогоднішні знакові санкції ще більше зменшать російський арсенал і закриють мережу поставок, які підтримують оборонну промисловість Путіна, яка переживає труднощі. Тим, хто підтримує російську військову машину, нікуди сховатися. Разом із нашими партнерами з G7 Велика Британія неодноразово закликала треті сторони негайно припинити надання матеріальної підтримки агресії Росії, інакше це призведе до серйозних витрат”, – заявив глава МЗС Джеймс Клеверлі.

Зазначається, що у санкційний пакет потрапили дві турецькі компанії Turkik Union і Azu International за їхню роль в експорті мікроелектроніки до росії, яка є важливою для військової діяльності росії в Україні.

Також була санкціонована компанія Aeromotus Unmanned Aerial Vehicles Trading LLC, що базується в Дубаї, за роль у постачанні дронів і компонентів для дронів до росії.

Крім цього, британський уряд ввів санкції проти громадянина Словаччини Ашота Мкртичева за участь у спробі угоди зі зброєю між КНДР і росією та громадянина Швейцарії Ансельма Оскара Шмукі за його роль у російському секторі фінансових послуг, у тому числі як голови московського офісу DuLac Capital Ltd.

“Ми також вживаємо подальших заходів для боротьби з підтримкою Іраном і Білоруссю російських військових”, – йдеться у заяві уряду.

У санкційний список потрапили іранські фізичні та юридичні особи, залучені до дослідження, розробки та виробництва БПЛА для Корпусу вартових Ісламської революції, та білоруські оборонні компанії, пов’язані з виробництвом військової техніки для білоруського режиму, що безпосередньо сприяло незаконній війні путіна.

Реклама

Залишити коментар