Загинув танкіст з Чернівців Ігор Шевчук

Про це повідомляє Чернівецький обласний ТЦК та СП

Життя Ігоря Васильовича обірвалось на 44-му році життя під час службового відрядження в район бойових дій.
Полковник Ігор Шевчук народився 12 червня 1980 року в місті Чернівці.

З військовою службою пов’язав життя бувши юнаком, закінчивши Військово-інженерний інститут при Подільській ДАТА. По завершенні навчання проходив службу в 300-му окремому механізованому полку.

З 2011 року офіцер проходив службу в системі військових комісаріатів (згодом ТЦК та СП). У 2014 році за власною ініціативою написав рапорт, щоб убути в район бойових дій. Полковник Ігор Шевчук захищав державу у складі 24-ої окремої механізованої бригади на посаді командира танкового взводу.

Під час виконання бойових завдань на Луганщині отримав контузію та два поранення.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України був нагороджений відзнакою Президента України — медаллю «Захиснику Вітчизни».

З 2022 року полковник Ігор Шевчук проходив службу на посаді заступника начальника територіального центру комплектування та соціальної підтримки – начальника сектору комплектування Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

В Ігоря Васильовича залишилась дружина та двоє дітей. Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким. Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами.

В пам’яті і серцях колег, друзів та знайомих Ігор Васильович назавжди залишиться зразковим офіцером, надійним товаришем, патріотом і гідним сином рідної землі.

Реклама

Залишити коментар