Британська розвідка підтвердила значні пошкодження російського корабля «Оленегорський горняк»

Британська розвідка підтверджує, що у ніч з 3 на 4 серпня десантний корабель вмф рф «Оленегорский горняк» майже напевно отримав серйозні пошкодження внаслідок удару поблизу бази чорноморського флоту у Новоросійську.

Про це у Твіттері повідомило міноборони Британії з посиланням на дані розвідки. 

“Знімки судна, нахиленого на 30-40 градусів, свідчать про те, що кілька водонепроникних відсіків було пробито, або що зусилля екіпажу з усунення пошкоджень виявилися неефективними”, – вважає розвідка Британії.

У зведенні наголошується, що корабель поповнив чорноморський флот рф після повномасштабного вторгнення росії в Україну. рф використовувала його для перевезення військових, а також цивільних вантажів до Криму після удару по Керченському мосту.

“«Оленегорский горняк» вагою 3600 тонн і довжиною 113 метрів є найбільшим російським військовим кораблем, серйозно пошкодженим або знищеним після потоплення крейсера “Москва” 13 квітня 2022 року. Це значний удар по ЧФ РФ, який раніше передислокував більшість своїх підрозділів до Новоросійська через високу загрозу для Севастополя”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Залишити коментар