В Україні став доступний ChatGPT для Android

Компанія OpenAI відкрила доступ до застосунку зі штучним інтелектом ChatGPT для користувачів Android. Серед країн, які можуть завантажити застосунок, є Україна

Про це йдеться на сайті ChatGPT.

“Ми пишаємося тим, що можемо надати доступ до ChatGPT багатьом країнам, регіонам і територіям, і постійно додаємо нові. Географічна різноманітність і широке поширення переваг дуже важливі для нас, і ми наполегливо працюємо над тим, щоб збільшити кількість місць, до яких ми можемо надати безпечний доступ”, – зазначають розробники.

Відтепер додаток став доступним більш ніж у 160 країнах, включно з Великою Британією, Канадою, країнами ЄС та Україною. Для його роботи потрібна ОС Android 6.0 або вище.

Користувачі Android-застосунку ChatGPT мають змогу спілкуватися зі штучним інтелектом, отримувати поради та відповіді на різноманітні запитання. Крім цього, вбудована система розпізнавання мови OpenAI дає змогу надсилати голосові запити.

ChatGPT можна використовувати для аналізу та удосконалення текстів, написання есе, електронних листів, форматування ідей, складання резюме тощо. Особливістю цієї версії є його повна синхронізація з вебверсією. Так, користувачі можуть легко отримати доступ до своїх збережених чатів з будь-якого мобільного пристрою.

Завантажити застосунок для Android можна у Google Play.

Реклама

Залишити коментар