У Батумі зустріли протестами круїзний лайнер із туристами з росії

До грузинського міста Батумі вдруге за останні дні прибув круїзний лайнер Astoria Grande із російськими туристами. Судно зустріли протестами, а автобус, який забирав росіян, закидали яйцями та пляшками.

Про це повідомляє «Ехо Кавказа» (проєкт «Радіо Свобода»).

Круїзний лайнер, який прибув до Батумі, вирушив 29 липня маршрутом Сочі-Трабзон-Батумі-Амасра-Стамбул-Сочі. Як зазначається, серед пасажирів лайнера — зірки телеканалу RU.TV, які підтримують війну в Україні та російського президента владіміра путіна.

Корабель у Грузії зустріли акцією протесту: в батумському порту зібралися студенти, опозиціонери та цивільні активісти.

На місці грузинські правоохоронці встановили металеві огорожі, посилили заходи безпеки. За даними МВС Грузії, вже затримано 9 учасників протесту. Один із лідерів партії «Лело» Іраклій Купрадзе повідомив про затримання на акції громадянки України.

За даними «Ехо Кавказа», Автобус із російськими туристами, які прибули до Батумі на лайнері, учасники акції протесту закидали пляшками та яйцями. Більшість пасажирів все ще перебувають на борту корабля.

27 липня круїзний лайнер Astoria Grande вже входив до батумського порту. На борту судна було понад 800 людей, більшість із яких — громадяни росії.

Через прибуття російських туристів до Грузії у центрі Тбілісі та батумському порту відбулися протести. Одна із туристок з рф заявила, що росія «звільнила Абхазію від грузинів». Учасники акції, що зібралися в Батумі, скандували «Російський корабель, йди на *», «Путін – хло» та «Абхазія – це Грузія».

Реклама

Залишити коментар