Розвідка Британії вважає, що Кремль вже не спроможний убезпечити населення рф від війни

Останні атаки безпілотників на столицю країни-агресора Москву та пришвидшення призову до армії свідчать, що в Кремлі вже нездатні захистити власне населення від війни, дійшла висновку британська розвідка.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міністерства оборони Великої Британії за 31 липня.

Як зазначили у відомстві, наразі для влади рф пріоритетним завданням є  внесення змін до законодавства, які дозволять швидше призивати більше чоловіків до армії.

Розвідка нагадує, що в середині липня держдума рф підвищила максимальний призовний вік з 27 до 30 років, а мінімальний залишила на рівні 18 років.

Хоча призовники наразі не діють в Україні, вони звільняють професійних та мобілізованих солдатів від інших обов’язків всередині росії, додали у відомстві.

24 липня президент рф владімір путін підписав указ, який поступово підвищує максимальний вік для тих, хто підлягає призову як резервісти: старші офіцери тепер можуть бути мобілізовані до 70 років.

Восени 2022 року резервісти увійшли до числа “частково мобілізованих” і зараз вони можуть забезпечити більш швидке збільшення кількості людей для участі в бойових діях в Україні.

“Збільшення ймовірності залучення  в бойові дії, атаки безпілотників на Москву, надзвичайний рівень внутрішніх репресій і нещодавній заколот Вагнера підкреслюють неспроможність російської держави захистити населення від війни”, – йдеться у повідомленні.

Реклама

Залишити коментар