У МВС Німеччини розповіли, що в Україні воюють німецькі екстремісти, більшість із них — на боці рф

Від початку повномасштабного вторгнення до зони бойових дій в Україні з Німеччини приїхали десятки людей, пов’язаних з екстремізмом. Серед них є ті, які воюють проти українських Сил оборони.

Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ країни на запит Welt am Sonntag.

Загалом німецьке міністерство зафіксувало виїзд 61 громадянина, «який має стосунок до екстремізму або політично мотивованих злочинів». Є дані про те, що 39 людей залишили Німеччину «з наміром брати участь у бойових діях», із них 27 — проросійських та 12 — проукраїнських. 

Щодо більшості влада має підтвердження участі в бойових діях в Україні. МВС відомо, що серед цих людей є праві та ліві екстремісти. 

Видання зазначає, що насправді добровольців із Німеччини більше, деякі з них приєдналися до Міжнародного легіону у складі української армії. Однак влада збирає дані лише про людей, пов’язаних з екстремізмом. 

У Міністерстві юстиції ФРН наголосили, що участь у війні на території України не карається законом, якщо німці діють не як найманці, а як члени регулярних збройних сил або добровольчого корпусу. Водночас це не захищає їх від розслідування можливих воєнних злочинів.

Реклама

Залишити коментар