Насильство відносно чоловіка: слідчі поліції скерували до суду обвинувальний акт щодо буковинки

До поліції звернувся 51-річний житель села Давидівці із заявою про те, що його співмешканка систематично вчиняє над ним психологічне та домашнє насильство. Правоохоронці зібрали достатню кількість доказів скоєння жінкою протиправних дій та завершили досудове розслідування відносно цього факту. 

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що 43-річна жителька села Ставчани, проживала у помешканні свого цивільного чоловіка у селі Давидівці.  Жінка часто поводила себе агресивно, словесно погрожувала та ображала співмешканця нецензурною лайкою. 

Правоохоронці провели з буковинкою профілактичну бесіду про недопущення скоєння випадків насильства, однак порушницю це не зупинило і вона продовжувала вчиняти психологічне насильство стосовно співмешканця. Поліцейські поставили жінку на облік кривдників і виписали їй заборонний припис.

За систематичне вчинення насильства правоохоронці також склали на порушницю протоколи за частинами 1 і 2 статті 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Однак кривдницю таке покарання не зупинило і жінка продовжувала психологічно тиснути на свого цивільного чоловіка. Відтак –  буковинець повторно звертався із відповідними скаргами до поліції. 

Під процесуальним керівництвом Кіцманського відділу Чернівецької окружної прокуратури слідчі поліції завершили досудове розслідування та передали обвинувальний акт стосовно порушниці для розгляду до суду. Їй інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.

Реклама

Залишити коментар