Україна припиняє бойкот міжнародних змагань за участі росіян і білорусів у нейтральному статусі

Уряд дозволив офіційним делегаціям національних збірних України брати участь у міжнародних змаганнях, де спортсмени із росії та Білорусі виступатимуть у нейтральному статусі.

Про це йдеться в наказі Міністерства молоді та спорту України від 26 липня.

Наразі участь для українців заборонена лише у змаганнях, де росіяни та білоруси виступають під своїми національними прапорами, використовують національну символіку та/або своїми публічними діями чи заявами висловлюють належність до росії, чи Білорусі.

Керівникам структурних підрозділів Мінмолодьспорту наказали постійно моніторити участь українських команд у міжнародних змаганнях, де беруть участь росіяни та білорусі. А також — вживати заходів, якщо виявиться, що атлети з росії чи Білорусі публічно підтримують війну проти України чи належать до військових формувань.

Якщо ж українських спортсменів помітять на прояві солідарності із представниками росії та Білорусі (йдеться про привітання, фото тощо), Мінкульт наказав подавати документи для позбавлення всеукраїнської федерації статусу національної з наступним розірванням договору про співпрацю. Самих спортсменів можуть виключити зі складу національних збірних.

У квітні Мінспорту повністю заборонило офіційним делегаціям національних збірних України брати участь у міжнародних змаганнях, де будуть представники росії та Білорусі.

Реклама

Залишити коментар