Чорноморський флот рф готується здійснити блокаду України — розвідка Британії

Після виходу росії із зернової ініціативи Чорноморський флот країни-агресорки змінив свою позицію, готуючись здійснити блокаду України.

Про це йдеться у звіті розвідки Міноборони Британії, опублікованому у середу, 26 липня.

За даними звіту, російський корвет “Сєрґєй Котов” був розміщений у південній частині Чорного моря, і здійснював патрулювання морського шляху між Босфором та Одесою.

Розвідники припускають, що існує реальна можливість того, що саме цей корабель стане частиною тактичної групи для перехоплення торговельних суден, які, на думку росії, направляються до України.

Зернова угода, на думку британської розвідки, пом’якшила участь Чорного моря у війні росії проти України. Проте тепер існує потенціал для зростання інтенсивності та масштабів бойових дій в регіоні.

25 липня міноборони країни-агресорки росії повідомило про нібито атаку Збройними силами України патрульного корабля “Сєрґєй Котов” двома безекіпажними катерами.

Патрульний корабель проєкту 22160 типу “Сєрґєй Котов” є четвертим корветом із серії російських патрульних кораблів 3-го рангу з керованим ракетним озброєнням ближньої та далекої морської зони.

30 липня 2022 року відбулися підйом прапора та прийняття до бойового складу чф вмф росії.

Реклама

Залишити коментар