Австралія запровадила нові санкції проти росії

Уряд Австралії запровадив нові обмежувальні заходи проти 45 фізичних і юридичних осіб російської федерації за війну проти України.

Про це йдеться у заяві глави МЗС Австралії Пенні Вонг.

“Сьогоднішні санкції підкреслюють відданість Австралії співпраці з партнерами, щоб підтримувати тиск на Росію та тих, хто підтримує її незаконну та аморальну війну. Режим санкцій Австралії проти Росії відображає нашу підтримку народу України, суверенітету та територіальної цілісності країни”, – заявила вона.

Зазначається, що санкції направлені проти 35 організацій російського оборонного, технологічного та енергетичного секторів, а також 10 осіб, у тому числі російських міністрів і високопосадовців, високопоставлених військових у Білорусі.

Під нові обмежувальні заходи потрапили російські компанії, що постачають передові технології, електроніку та обладнання для ббройних сил росії; російські суб’єкти, що займаються атомною енергетикою та видобутком ресурсів в Арктиці; перший віцепрем’єр росії бєлоусов і віцепрем’єр чернишенко; основні російські оборонні підприємства, включно з найбільшим російським виробником військових вертольотів і його генеральним директором, а також білоруські високопосадовці, які загрожують суверенітету та територіальній цілісності України.

Загалом Австралія наклала санкції вже на понад 1100 осіб та організацій, які підтримують вторгнення рф в Україну.

Реклама

Залишити коментар