Уряд затвердив порядок використання зібраних на United24 коштів на розмінування

Кабінет Міністрів у вівторок, 18 липня, затвердив порядок використання коштів, зібраних на платформі United24, для фінансування заходів з гуманітарного розмінування.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Йдеться про кошти з рахунка Міністерства економіки, відкритого в рамках платформи United24. Після доопрацювання та проходження відповідних процедур Порядок буде опубліковано у відкритому доступі.

“Затверджено чіткі та практичні  механізми використання коштів, що надходитимуть на спеціальний рахунок Мінекономіки для фінансування заходів з гуманітарного розмінування. Що важливо для нас і для донорів – процес буде максимально прозорим”, – зазначила перша віце-прем’єрка – міністр економіки Юлія Свириденко.

Вона додала, що порядок передбачає регулярне оприлюднення інформації про потреби у сфері гумрозмінування на офіційному вебсайті Мінекономіки та порталі “United24”. Розпорядники коштів зобов’язані публічно звітувати про придбані чи надані за отримані кошти товари, роботи та послуги.

Кошти з рахунка Мінекономіки для фінансування заходів гуманітарного розмінування можуть бути використані на:

  • фінансування заходів гуманітарного розмінування територій, забруднених вибухонебезпечними предметами, організацію робіт з розмінування та подальшого транспортування ВНП різного калібру до місця знищення тощо;
  • доукомплектування техзасобами піротехнічних підрозділів; 
  • закупівлю машин механізованого розмінування (роботизованих комплексів важкого класу), піротехнічних машин важкого типу, оперативно-піротехнічних машин і т.д.
Реклама

Залишити коментар