Росіяни залучають молодь до роботи в окупаційних адміністраціях — Центр нацспротиву

Кремлівські політтехнологи на тимчасово окупованих територіях запустили кампанію з популяризації «державної» та «муніципальної» служби серед молоді від 18 до 35 років. Таким чином окупанти намагаються заповнити дефіцит кадрів в окупаційних адміністраціях.

Про це повідомив Центр національного спротиву.

Програму назвали «ГосСтарт», а її розробку почали розпорядженням заступника начальника управління президента рф із внутрішньої політики євґєнія ґрачьова. Процесом курує російське федеральне агентство у справах молоді «росмолодежь».

Відповідно до плану кампанії, на початковому етапі молодь залучатимуть до «молодіжних рад». Вони стажуватимуться в окупаційних органах, а надалі, після отримання російського паспорта та проходження спецперевірки, вони влаштовуватимуться на роботу.

Роботу в окупаційних органах розцінюють як колабораційну діяльність, вона передбачає притягнення до кримінальної відповідальності, згідно зі статтею 11 Кримінального кодексу.

Так, добровільне зайняття українцем посади у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, карається позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років із можливою конфіскацією майна.

Реклама

Залишити коментар