500 днів вторгнення рф: Санду подякувала українцям за мир у Молдові

Президентка Молдови Мая Санду у 500-й день повномасштабного вторгнення рф в Україну заявила про солідарність з українським народом і наголосила, що Кишинів продовжить надавати підтримку Києву.

Про це повідомляє NewsMaker

“500 днів минуло з того часу, як мирні люди, які спали у своїх будинках, жили на своїй землі, прокинулися від вибухів бомб і гуркоту танків. Невинних людей стратили, тіла залишали на вулицях або кидали до братської могили. У Бучі, Ірпені, Гостомелі, Бородянці. Зґвалтовані жінки, вбиті чи скалічені бомбами діти… Ця жорстока війна сіє смерть та терор”, — написала Санду у Фейсбуці

Вона запевнила, що Молдова солідарна з українським народом і продовжить надавати підтримку Україні.

“Завдяки мужності українських військових, завдяки опору мирного населення у нас у Молдові мир. Ми солідарні з Україною та зробимо все, що в наших силах, щоби підтримати її. Українців чекають і чекатимуть у нашій країні. Нашими дорогами та залізничними коліями продовжать возити українську продукцію на ринки. Як частина міжнародного співтовариства ми об’єднаємо зусилля з Україною, щоб притягнути Росію до відповіді за воєнні злочини. Україна переможе. Інакше й не може бути”, — написала Санду.

Реклама

Залишити коментар