ЗСУ наступають на південних та північних флангах Бахмута, є просування, — Череватий

Станом на 2 липня у Бахмуті немає інтенсивних міських боїв, бо вони точаться на південних та північних флангах навколо міста

Про це в етері телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.

“У Бахмуті міських інтенсивних боїв немає. Там діють наші снайперські групи, деякі інші підрозділи, про які можна буде згодом говорити. Такий масивний наступ триває на південних та північних флангах навколо міста. І в принципі, там у нас є просування”, – зазначив він.

Також за його словами, деталі можна буде оприлюднювати лише тоді, коли українські сили оборони проаналізують ситуацію, закріпляться на позиціях.

Зокрема він наголосив, що якщо раніше противник використовував незвичну для XXI століття тактику “м’ясних” штурмів, то зараз Україна змогла перехопити ініціативу на полі бою та змусила російських загарбників згорнути деякі свої підрозділи та вийти.

“Десять місяців ворог атакував нас, зараз ми тиснемо ворога, але тиснемо зовсім протилежною тактикою. Ми використовуємо максимально досягнення сучасної світової науки, використовуємо безпілотні літальні апарати, розвідку та дорозвідку, високоточні системи, які у нас є, для того, щоб знищувати ворога, пробивати проходи по мінних полях, теж максимально перед тим тренуючи особовий склад. І крок за кроком без таких авральних дій, які можуть призвести до великих втрат особового складу, ми просуваємося. В принципі, виконуємо завдання, які поставлені, з натиску на ворога”, – поінформував Череватий.

Водночас речник Східного угруповання військ ЗСУ зауважив, що у росіян зберігається боєздатність та здатність атакувати позиції українських військових.

Реклама

Залишити коментар