У Чернівцях СБУ викрила на корупції керівництво юридичного коледжу

Служба безпеки викрила протиправний механізм отримання неправомірної вигоди, який організували керівники й викладачі Чернівецького юридичного фахового коледжу Національного університету «Одеська юридична академія».

Про це повідомляє Управління СБ України в Чернівецькій області.

Учасники схеми вимагали від студентів-випускників понад 6 тисяч доларів США. Ці гроші майбутні юристи мали заплатити за успішну здачу комплексного державного іспиту та отримання випускних дипломів. Студентську «вдячність» зловмисники планували розділити між собою та членами державної екзаменаційної комісії.

Правоохоронці затримали виконувачку обов’язків директора коледжу у власному робочому кабінеті під час отримання останньої частини хабаря.

На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст

Наразі фігурантці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На зображенні може бути: 3 людини та текст

Триває слідство для встановлення всіх обставин злочину і притягнення до відповідальності причетних до корупційної схеми осіб.

На зображенні може бути: гроші та текст
На зображенні може бути: запальничка, гроші та текст
На зображенні може бути: 2 людини, люди навчаються та текст

Заходи з викриття протиправної діяльності здійснювали співробітники Управління СБУ в Чернівецькій області спільно з працівниками УСР та слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури.

Реклама

Залишити коментар