Кабмін додав дрони до переліку товарів, на які волонтери можуть збирати без сплати податків

Кабінет міністрів розширив перелік товарів та послуг благодійної допомоги, на які волонтери можуть збирати гроші без оподаткування.

Про це йдеться в постанові уряду № 550 від 2 червня 2023 року.

Так, уряду розширює список засобів, товарів (робіт, послуг), які не включаються до оподатковуваного доходу платників податку на доходи фізичних осіб. Цей список був встановлений постановою 2016 року.

У цій постанові вказані продукти, одяг, канцелярія та побутові товари, тепловізори, приціли, засоби для моніторингу рівня радіації, обладнання для пошуку вибухівки тощо. Однак ця постанова не містила інші популярні товари, які волонтери передають військовим: дрони, антидронові рушниці, пульти, окуляри, Starlink та інші технологічні товари.

Тепер же уряд додав до переліку безпілотні літальні апарати та низку товарів для них: парашути, навігаційні прилади, апаратуру зв’язку, радіоапаратуру дистанційного керування, лінзи та об’єктиви камер, цифрові камери, оптичні прилади та частини до них, двигуни, батареї та акумулятори, частини двигунів та інші частини тощо.

Також до списку увійшли субпідрядні роботи як частина виробництва безпілотних літальних апаратів, ремонтування та технічне обслуговування безпілотників.

Реклама

Залишити коментар