В Україні почали виробляти запчастини для деяких зразків західної техніки – Резніков

Обслуговування та ремонт західної техніки є надважливим завданням. Деякі запчастини для ремонту вже почали виробляти в Україні.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» розповів міністр оборони України Олексій Резніков.

“У нас на сьогодні є три лінії обслуговування і ремонту – дрібний простий ремонт, поточний прямо на полі бою, де наші екіпажі і їх техніки підрозділів навчені і знають як це зробити. Наша задача забезпечити їх запчастинами. Деякі запчастини ми вже навіть виготовляємо на українському ринку для західної техніки, які наші підприємства і не тільки державні, а й приватні, фантастично навчилися робити. Друга лінія ремонту – більш складний, але який можна робити на українських підприємствах не зовсім далеко від лінії фронту в тих містах, де є індустріальні можливості, теж навчились наші інженери і техніки робити середньої складності ремонт. І тут теж потрібні запчастини, креслення, інженерні документи. Ми постійно ведемо перемовини про дозволи, ліцензії тощо. І третє — складний ремонт, особливо електроніка, ми змушені відправляти за кордон”, – повідомив Резніков.

Він зазначив, що для цього збудовано кілька хабів у країнах-партнерах. Наприклад, підписано меморандум щодо ремонту танків “Леопард” у Польщі, де розгорне свої потужності німецький ВПК.

Водночас міністр планує створити можливості для всіх етапів ремонту саме в Україні.

“Моя мета – максимально затягнути можливість ремонту, відновлення, виготовлення запчастин від виробників західних в Україну”, – пояснив Резніков.

Реклама

Коментарі:

Залишити коментар