Зеленський наголосив на важливості мобілізації регіонів ЄС навколо відновлення України

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з мером Парижа Анн Ідальго та президентом Комітету регіонів Європейського Союзу Васко Кордейру наголосив на важливості підтримки ініціативи з мобілізації регіонів ЄС навколо відновлення України.

Про це повідомляє пресслужба глави держави, передає Укрінформ.

“Війна ще триває, але нам уже потрібно відновлювати багато інфраструктури, освітніх і медичних закладів. Тому ми маємо доносити цей меседж як до урядів інших країн, так і до бізнесу, щоб він приходив та інвестував в Україну”, – сказав Зеленський, наголосивши на важливості підтримки Комітетом ініціативи з мобілізації регіонів ЄС навколо відновлення України.

Він також подякував Анн Ідальго за підтримку десятків тисяч вимушено переселених українців, яким Париж надав прихисток і допоміг знайти його по всій Франції, а також за понад 100 вантажівок із гуманітарною допомогою для України.

Президент нагадав про лідерство Парижа на енергетичному треку й допомогу Україні в проходженні складної зими, коли росіяни намагалися залишити українців без світла й тепла.

Окремо він відзначив особисту непохитну позицію Ідальго в питанні недопущення російських спортсменів до міжнародних змагань, насамперед до Олімпійських ігор у Парижі наступного року.

Реклама

Залишити коментар